Закарпатські виробники аграрної продукції можуть отримати гранти

Опубліковано:

Від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Йдеться передусім про бізнес, котрий спеціалізується на виготовленні гуцульської овечої чи коров’ячої бриндзі, меду й вина, підкреслив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, саме ці продукти є популярними в нашому регіоні, тож додаткова фінансова підтримка тільки сприятиме подальшому розвитку.

Загалом для особистих селянських господарств передбачені гранти до 10 тисяч доларів, а для малих та мікровиробників, кооперативів, асоціацій – до 25 тисяч доларів. Власний внесок претендента на підтримку становитиме 10% від запропонованої інвестиції.

Спрямувати отримані кошти підприємці зможуть на придбання обладнання, виготовлення сертифікації, закупівлю продукції, маркетинг тощо.

«Сільськогосподарський сектор – одна із важливих складових економічного потенціалу. Тож це хороша можливість для нашого бізнесу продовжувати працювати, розвивати власну справу попри нелегкий час і при цьому посилювати економіку краю», – додав Василь Іванчо.

Подати заявку можна до 10 березня 2023 року через Державний аграрний реєстр (ДАР), а детальніше ознайомитися з вимогами – за посиланням.

Закарпатська ОВА

Про Захід