За крадіжки електроенергії закарпатців оштрафували на 259 тисяч гривень

Опубліковано:

Починаючи з 2 березня по 8 березня 2020 року, представниками оператора систем розподілу виявлено 37 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 33 Акти про порушення Правил серед населення та 4 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (11 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Виноградівському районі, Свалявському районі, Хустському районі та м. Мукачево (1 порушення відповідно), Закарпатської області. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 258,722 тис. грн.

Прес-служба ПрА “Закарпаттяобленерго”

Про Захід