Вихованці футбольної академії отримали нову футбольну амуніцію (Фото)

Опубліковано:

За підсумками минулого року Ужгородська районна федерація футболу стала лауреатом з-поміж інших громадських організацій регіону за всіма критеріями: розбудовою інфраструктури, кількістю аматорських та професійних футбольних клубів, розвитком дитячо-юнацького та ветеранського футболу, рівнем і масовістю змагань тощо. Тож, цілком закономірно нагорода від Української Асоціації Футболу цьогоріч прописалась на Ужгородщині. До слова, це вже друга відзнака загальнодержавного масштабу.

На реалізацію Академії футболу Ужгородської районної ради (паралельно успішно функціонує і районна дитячо-юнацька спортивна школа наступного року депутати передбачили 1 мільйон 999 тисяч 700 гривень.

Голова Ужгородської райради Руслан Чорнак, голова РДА В’ячеслав Дворський та очільник федерації Іван Ковач вручили вихованцям академії футбольну амуніцію вартістю 260 тисяч гривень.

«Наразі Академія футболу Ужгородської райради, попри всього тримісячне функціонування, набрала потужних обертів. Дві вікові категорії: U-15 та U-17 успішно виступають у першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України, гравці повністю забезпечені усім необхідним екіпіруванням та умовами для тренувань, проведення офіційних поєдинків. За що особлива вдячність голові та депутатському корпусу райради. Щоправда, левова частка грошей витрачається на оренду футбольних полів й транспортні послуги. Якби вдалося збудувати власну інфраструктуру, то наша академія була б з-поміж кращих не лише в регіоні, а й у державі загалом», – переконаний директор Академії Сергій Білан.

Про Захід