Врятувати немовля: повітряна операція Ужгород-Львів (Фото, Відео)

Опубліковано:

Спецоперацію з порятунку немовля провели спільно закарпатські поліцейські і рятувальники.

Спільно з Національною поліцією України провели операцію з термінової евакуації на гелікоптері “повітряної швидкої» Airbus H-145 новонародженої дитинки до міста Львів для ургентної операції. У немовляти – критичний порок серця.

На сторінці 103 Закарпаття у мережі “Фейсбук” йдеться, що сьогодні, щоб врятувати життя новонародженого немовляти, до Ужгорода прилетів гелікоптер аеромедичної допомоги. Закарпатські та львівські медики «екстренки» спрацювали блискавично і професійно. Медики Ужгородського міського пологового будинку виявили у малюка якому всього 4 дні, небезпечну ваду серця. Стан дитини погіршувався і потребував негайного фахового оперативного втручання. Новонародженого на неінвазивній вентиляції, бригадою екстреної медичної допомоги було доставлено в аеропорт «Ужгород» до медичного гелікоптера, який прилетів зі Львова.

Завдяки співпраці КНП “Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги” ЗОР та Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф, маленького пацієнта було терміново доправлено до Львова.

Довідково: Львівська область – перша в Україні, де стартував пілотний проєкт аеромедичної допомоги. Починаючи з 1 квітня, львівські бригади санавіації обслуговують сім областей: Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Волинську, Рівненську, Тернопільську і Чернівецьку. Гелікоптер обслуговує МВС, а Центр екстреної медицини катастроф відповідає за медичне обслуговування пацієнтів.

Про Захід