Волинь: директор Нацпарку організував вирубку дубів у заповіднику

Опубліковано:

На Волині #ДБР повідомило про підозру директору Нацпарку, який разом з місцевим підприємцем організував вирубку дубів у заповіднику

Працівники ДБР у взаємодії з СБУ повідомили про підозру директору Ківерцівського Національного Природного парку «Цуманська пуща» та власнику деревообробного підприємства, які організували незаконні рубки дубів на заповідній території.

У липні 2023 року в одному з урочищ парку були проведені незаконні рубки. Правоохоронці виявили там залишки 48 зрубаних дубів віком понад 165 років та 42 дерев інших порід. Екологічна шкода від таких дій склала майже 16,5 млн грн.

Також на деревообробному підприємстві було виявлено понад 600 кубометрів іншої деревини, вартістю у понад 21 млн грн. За клопотанням ДБР суд арештував деревину та передав до АРМА.

Обом фігурантам повідомлено про підозру у незаконній порубці дерев на території природно-заповідного фонду, що спричинила тяжкі наслідки, за попередньою змовою групою осіб, а директору Нацпарку оголошено підозру ще й у перевищенні службових повноважень.

Державне бюро розслідувань

Про Захід