«Важливе покрокове розуміння наших дій на рішення Росії» – Климпуш-Цинцадзе

Опубліковано:

Народна депутатка «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у фейсбуці опублікувала звернення:

«Для нас важливе не обговорення російського спектаклю у вигляді їхнього радбезу чи відвертої псевдоісторичної маячні путіна.

Для нас важливе покрокове розуміння наших дій у відповідь на рішення Росії легалізувати свою присутність на частинах Донеччини і Луганщини через визнання їх окремими “державами”.

Для нас важливий наш план відсічі.

Наполягатимемо, щоб парламент нарешті виніс оборонні питання в пріоритет.

Наполягатимемо на зверненні до міжнародних інституцій та парламентів світу щодо таки пакету серйозних санкцій проти агресора.

Наполягатимемо на діях української виконавчої влади у відповідь на вихід Росії з мінських домовленостей та чергове попрання суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України.

Росія не відмовилася від можливого повномасштабного вторгнення, її апетити вчора чітко означив навіжений очільник Кремля.

Тому маємо об’єднуватися довкола захисту нашої України, а це значить – тверезі голови, продуманість і рішучість дій, чіткий план для кожного…».

Про Захід