В Ужгороді відкрився офіс для підтримки бізнесу «Зроблено в Україні»

Опубліковано:

24.05.2024 року на базі Ужгородської філії Закарпатського обласного центру зайнятості за адресою м. Ужгород, вул. Новака, 45запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні». Тут підприємці зможуть отримати інформацію про урядові програми підтримки українських виробників та умови участі в них.

Фахівці офісу надаватимуть практичну допомогу з написання бізнес-планів, оформлення та подачі документів на гранти та інші державні програми підтримки бізнесу у межах політики “Зроблено в Україні”, а саме:

мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу;

грант для ветеранів/ветеранок та членів їх сімей на організацію власної справи;

грант на розвиток переробних підприємств, модернізацію виробництва;

грант для створення або розвитку садівництва, ягідівництва та виноградарства;

грант для створення або розвитку тепличного господарства;

програма пільгового кредитування «Доступні кредити 5-7-9»;

програма компенсації коштів за купівлю української сільськогосподарської техніки;

іпотечна програма єОселя;

програму “Шкільний автобус”.

Також надаватимуться консультації щодо послуг, які пропонує служба зайнятості для малого і мікробізнесу, зокрема – надання ваучерів на навчання, компенсації за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю тощо.

Участь у відкритті взяли народні депутати України Дмитро Кисилевський та Михайло Лаба, Заступниця бізнес-омбудсмена Тетяна Коротка, заступник голови обласної військової адміністрації Василь Іванчо, керівники структурних підрозділів ОВА, представники бізнесу області.

Офіси «Зроблено в Україні» – лише невелика складова політики Уряду з підтримки українських виробників. Зокрема пріоритет Уряду у цьому році – на стимулювання виробництва, залучення інвестицій у реальний сектор та збільшення обсягів несировинного експорту, – зазначили виступаючі на відкритті.

Мета платформи “Зроблено в Україні” — розвиток вітчизняного виробництва та підтримка українського бізнесу для посилення економічної самодостатності України.

Купувати українське означає давати роботу людям і підтримувати нашу економіку.

Нагадуємо: офіси “Зроблено в Україні” для малого і мікробізнесу — частина національної платформи “Зроблено в Україні”, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським. Політика реалізується Міністерством економіки України.

Закарпатський обласний центр зайнятості

Про Захід