В яких кольорах зустрічати рік Тигра і що поставити на святковий стіл

Опубліковано:

2022 рік – рік Чорного (Блакитного) водяного Тигра.

Тигр – це третій знак східного гороскопу. За легендою, коли йшов розподіл черговості знаків, Тигр був упевнений, що першим буде саме він, цар звірів – адже його сила та енергія не порівняються ні з ким. Але першим став Щур, другим Бик, а Тигру довелося задовольнятися лише третім місцем.

Тигра вважають символом змін, який водночас дає невизначеність. Хоча для багатьох 2022 рік буде ідеальним часом оновити життя. Ця тварина також уособлює амбіції, конкурентоздатність, нерозсудливість, рух через призму спілкування та обмінів.

Тішить те, що астрологи стверджують: 2022 рік буде для більшості знаків набагато вдалішим, ніж 2021 рік.

Однак, щоби задобрити Тигра, варто підготуватися до зустрічі з ним і підібрати кольори для вбрання, які полюбляє ця горда волелюбна тварина.

Найвдаліші кольори у 2022 році будуть від елементів Дерева, Води, Вогню і Землі. Це:

  • водно-м’ятно-зелений,
  • блакитно-синій,
  • меншою мірою вогненно-червоний і
  • імператорський жовтий.

Пам’ятайте, що тигр не любить яскраві, неонові та штучні відтінки та хижі принти.  Також не варто обирати фіолетовий колір. 

Що стосується кольорів для знаків зодіаку, то вони наступні:

Овен – цьому знаку зодіака варто обирати речі помаранчевого або червоного кольору.

Тілець – підберіть скромний одяг зеленого або коричневого кольору.

Близнюки – вам рекомендується одягнути щось хоча б з невеликим елементом жовтого відтінку.

Ракварто віддати перевагу світлим відтінкам, які додадуть вам витонченості.

Лев – для вас ідеальним варіантом буде срібляста сукня або костюм.

Діва – відтінки на новий рік для цього знаку зодіаку: світло-блакитний і світло-зелений.

Терези – якщо хочете подружитися з Тигром, обирайте речі світло-рожевих відтінків.

Скорпіон – щоб ви не одягнули на Новий 2022 Рік, Тигр все одно буде на вашому боці. Тому одягайте те, що вам найбільше подобається і те, що принесе вам задоволення і подарує святковий настрій.

Козеріг вам варто додати до святкового гардеробу одну яскраву деталь. Це може бути брошка або якийсь інший яскравий акцент на одязі.

Водолій – ваш колір в 2022 році – золотистий.

Риби як водному знаку Зодіаку, вам краще одягнути щось в світло-блакитному відтінку.

Аби гідно зустріти рік Тигра, декоруйте також відповідно святковий стіл: Тигр оцінить скатертину і серветки в поєднанні білого і золотого. Можна додати ще зеленого, а справжньою родзинкою святкового столу стануть свічки, обвиті золотими або срібними стрічками чи шнурами.

Щодо страв на Новий рік, то пам’ятаємо, що Тигр – хижак, отже, велика кількість м’яса за столом вітається. Тому – чим більше м’ясних страв, то краще, а з якого м’яса – Тигру не важливо.

Відомі люди, що народилися в рік Тигра: Мерілін Монро, Агата Крісті, Карл Маркс, Герберт Уеллс, Людвіг ван Бетховен, Айседора Дункан, Джон Бон Джові, Стіві Уандер, Шарль Де Голль, Дуайт Ейзенхауер, Георг Гегель, Марко Поло, Максиміліан Робесп’єр, Марія Стюарт, адмірал Нельсон, Оскар Уайльд.

Про Захід