Ужгородські волонтери у мережі «Фейсбук» запустили флешмоб «Моя армія — моя родина»

Опубліковано:

Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День родини. День, який хочеться максимально провести з рідними: батьками, братами, сестрами, хрещеними і всіма, кого можемо назвати рідними. А також, наша родина – армія! Наші воїни – Герої, які щодня виборюють Перемогу для України. Щодня виборюють для країни новий день!

Це усвідомлення надихнуло ужгородських волонтерів запустити одноденний флешмоб «Моя армія — моя родина!»
Про ініціативу у мережі «Фейсбук» написала волонтерка Вікторія Жуйко-Сабо:

«Друзі! Сьогодні стрічка фейсбуку заповнена світлинами ваших чудових сімей, адже в Україні відзначають День родини. І всі ми знаємо, кому маємо дякувати за цей хиткий мир, хто стримує ворога, хто не бачить свою родину місяцями.

 Потреб у військових чимало і ми намагаємося їм максимально допомагати, однак фінанси – ресурс дуже обмежений. Тому ми хочемо запустити невеличкий веселий фінансовий марафон, який жодним чином не вдарить відчутно по ваших гаманцях, однак у результаті може допомогти закрити чимало потреб. 

Аби долучитися, треба скопіювати собі на сторінку цей текст і надіслати на рахунок Руху підтримки закарпатських військових благодійну пожертву, розмір якої залежить від сумарного віку вашої родини. Тобто додаємо вік кожного члена родини (мами, тата, малюка, дідуся, золотої рибки, хом’ячка), включаючи найменших і кидаємо за вказаними реквізитами таку кількість гривень, усе просто! 

Ну що, пограємо, готові рахувати? 

Найменування отримувача:

ГО РПЗВ – УЖГОРОД

Код отримувача:

44782263

Рахунок отримувача:

UA083052990000026006043607661

Назва банку:

АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Від себе додам: не бійтеся реквізитів! У інтернет банкінгах достатньо зайти у панель платежів і ввести рахунок у віконечко для нового платежу.» — Йдеться у повідомленні.

Про Захід