Ужгородські нацгвардійці виявили майже 20 грамів наркотиків

Опубліковано:

Упродовж кількох днів нацгвардійці виявляли в Ужгороді наркотичні речовини, інформує Військова частина 3002 Національної гвардії України

29.01.2021. Під час самостійного несення служби на вулиці Стефаника гвардійцями 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України було помічено автомобіль на іноземній реєстрації. В салоні авто знаходились двоє чоловіків, один з них в руках тримав саморобний пристрій для куріння наркотичних речовин. При поверхневій перевірці в куртці одного з них було виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору, що зовні нагадувала наркотичну. Приблизна вага склала 5 грамів.

Того ж дня гвардійцями спільно з працівниками поліції, в районі автовокзалу, було помічено чоловіка, який змінив напрям руху при появі патруля. Було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку даного чоловіка. в ході якого було виявлено згорток з рослинною речовино, що нагадувала наркотичну. Приблизна вага 2 грами.

30 січня гвардійцями та працівниками поліції було виявлено одразу кілька людей, які мали при ймовірні наркотичні речовини.

На вулиці Бородіна було помічено чоловіка, який уникав зустрічі з правоохоронцями. В ході спілкування було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку, під час якої було виявлено згорток фольги з речовиною, що нагадувала марихуану приблизною вагою 3 грами.

На вулиці Минайській було затримано 18-ти річного юнака, який мав при собі баночку з речовиною рослинного походження, що нагадувала канабіс. Приблизна вага вмісту 3 грами. На вулиці Тельмана за тих самих обставин було затримано чоловіка, який мав при собі 2 грами речовини, що нагадувала марихуану. 4 грами кристалічної речовини у згортку фольги було виявлено самостійним патрулем нагцвардійців на вул. Станційна.

Про Захід