Новини Західної України

У Львові шукають родину, яка захоче скористатися новітньою послугою #єМалятко

Управління ІТ шукає інноваційну сім’ю, в якій нещодавно народилась дитина, і які готові першими у Львові скористатись новітньою послугою #єМалятко.

«#єМалятко — це комплексна послуга, що складається з 10-ти поєднаних послуг в одній, яка надається при народженні дитини. Якщо раніше це все відбувалося в паперовому форматі і заяву на кожну з цих послуг потрібно було надавати окремо, то зараз всі ці послуги є об’єднаними через об’єднання реєстрів, з яких береться інформація щодо тих чи інших послуг, а це окремо: демографічний реєстр, реєстр актів цивільного стану, реєстр платників податків, локальний реєстр територіальної громади, реєстрація місця проживання тощо. А також у наступному році до них долучиться реєстр пацієнтів, який планують долучити вже наступного року.

Львів — одне із 10-ти міст України, які обрані як пілотні. Відповідно, в 10-ти містах одночасно Міністерство цифрової трансформації України впроваджуватиме цей проєкт”, — зазначила керівниця управління ІТ Олена Гунько.

Отож, охочих першими скористатись послугою #єМалятко у Львові просять звертатись безпосередньо в управління ІТ за тел.: +38 (032) 254-60-67.

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 7 =