У Львові реабілітаційний кабінет, у якому лікуватиме військових

Опубліковано:

Олег Заяць – військовослужбовець ЗСУ. Нещодавно чоловік звільнився з військової служби та відкрив у Львові реабілітаційний кабінет, у якому лікуватиме військових.

“Коли я перебував на сході, в мої обов’язки входила медична підтримка наших військових. Хлопці та дівчата завжди мусять носити важкі бронежилети, перебувати в окопах. Все це призводить до того, що дуже багато військових мають проблеми зі спиною. І я вирішив надати їм можливість, коли вони чи приїздять у відпустку, чи звільняються, прийти до нас та полікуватись”, – говорить Олег Заяць.

Реабілітаційний кабінет ветеран відкрив на вул. Дорошенка, 35. Окрім власних інвестицій, чоловік отримав бізнес-ваучер на 250 тисяч гривень у межах програми підтримки ветеранів Львівської міської ради. У кабінеті надають послуги як військовослужбовцям, так і цивільним пацієнтам з лікувального масажу, голкотерапії, мануальної терапії, реабілітації опорно-рухового апарату та краніосакральної терапії. Олег каже, що завдяки підтримці міста, він з дружиною створили можливість для наших захисників покращити своє здоров’я.

Бізнес-ваучер може бути використаний на:

  • придбання обладнання, сировини, матеріалів, комплектуючих;
  • оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту;
  • закупівлю ліцензійного програмного забезпечення;
  • навчання та консультації з питань започаткування та ведення бізнесу.

Більше про ваучерну підтримку читайте за посиланням.

Львівська міська рада

Про Захід