У Львові прощатимуться з двома Героями

Опубліковано:

У четвер, 1 лютого, Львівська громада попрощається з військовослужбовцями Богданом Козаком та Ігорем Левицьким, які захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону воїна Богдана Козака розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисника на Личаківському кладовищі у Львові.

Чин похорону воїна Ігоря Левицького розпочнеться об 11:00 у церкві святого Миколая УГКЦ в селі Підбірці (вул. Яхимовича, 68). Поховають захисника на місцевому кладовищі у Підбірцях. 

Біографічні довідки захисників

огдан Козак («Полин») (27.01.1995-20.01.2024) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №77, згодом здобув освіту у колишньому Професійно-технічному училищі №28.

Мав винятковий хист до кулінарії, тож після завершення навчання працював кухарем у низці закладів у сфері ресторанного бізнесу міста Львова. У вільний час захоплювався рибальством. За словами рідних, Богдан Козак був надзвичайно наполегливим та трудолюбивим.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на Луганщині у складі 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У Богдана Козака залишилися мама і брат. 

Ігор Левицький (01.09.1970-29.01.2024) Народився у селі Бессарабка Миколаївської області. Згодом родина Ігоря Левицького переїхала до Підбірців Львівської області.

Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Здобув освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 міста Львова).

Після проходження військової служби працював на заводі із виробництва сантехніки, а протягом останнього часу займався ремонтами у Підбірцях. Захоплювався фотографією та комп’ютерною технікою.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до складу військової частини А4838.

У Ігоря Левицького залишилися двоє сестер, племінник та племінниця.

Львівська міська рада


Про Захід