У Львові попрощаються з Героєм

Опубліковано:

Завтра, 22 червня, Львівська громада попрощається з військовослужбовцем Стефаном Лопатком, який захищав Україну від російських окупантів. Поховають захисника у селі Зарудці.

Стефан Лопатко (01.01.1991-20.06.2024) Народився у селі Зарудці Львівської області. Навчався у Зарудцівській гімназії Львівської міської ради. Після завершення навчання працював у сфері надання послуг з охорони власності та у мережі супермаркетів «Сільпо», а впродовж останнього періоду – у «Новій Пошті». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських окупантів. Виконував бойові завдання на Донеччині у складі 101-ї окремої бригади охорони Генерального Штабу імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Збройних Сил України. Під час проходження служби неодноразово отримував важкі поранення, однак повертався на фронт.

Молитва і прощання розпочнеться о 12:00 з дому, де мешкав воїн. Опісля, орієнтовно о 12:30, відбудеться Чин похорону у місцевому храмі Преображення Господнього. Поховають Стефана Лопатка на місцевому кладовищі у Зарудцях.

Львівська міська рада

Про Захід