Новини Західної України Події

У львівському готелі знайшли велику партію кальянного тютюну (Фото)

Орієнтовна вартість тютюну 900 тисяч гривень, інформує ДПС у Львівській області.

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області в рамках проведення заходів по операціях «Акциз-2019» та «Рубіж» було встановлено, що у готельному комплексі м. Львів в одному із приміщень здійснюється зберігання з метою подальшого збуту та збут тютюнових виробів без жодних дозвільних документів (ліцензії).
Реалізація товару здійснювалась згідно з попереднім замовленням, в тому числі і через інтернет оголошення. Жодних фіскальних чеків, чи документів про походження тютюнових виробів не видавалось.
За результатами проведених заходів припинено вказану незаконну діяльність, вилучено та передано на матеріальне зберігання тютюнові вироби ‒ кальянний тютюн різних торгових марок: Sherbetli, Dalu, Димок, Танжир, Daim, Luna, Fumari, Verginiya, Just smoke, Argelini, Rave, Jibiar, Пелікан, Вулкан, Duft, Darkside, Mazaya, Cultt, Fumari lite орієнтовною вартістю 900 тисяч гривень.
Стосовно правопорушника складено протокол за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який скеровано до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

63 + = 72