У Чернівцях відбулась посвята сімнадцяти полісменів

Опубліковано:

Сьогодні, 8 листопада, на Центральній площі у Чернівцях пройшли урочистості з нагоди складання Присяги українському народові за участі керівника буковинської поліції Віктора Нечитайла. На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих українців у війні проти військ рф.

Поліцейські присягнули на вірність українському народові, відтак – проходитимуть відповідне навчання у відомчих закладах МВС України. Після цього правоохоронці приступлять до виконання професійних обов’язків у складі ГУНП в Чернівецькій області.

17 поліцейських пройшли усі етапи відбору, зокрема, співбесіди із членами поліцейської комісії та наразі приступлять до шестимісячної первинної професійної підготовки у відомчих вишах.

У всіх них – різні професії, та їх об’єднало єдине бажання стати поліцейськими, щоб у період воєнного стану гідно протистояти ворогові, тому бажаючі подали свої заявки до лав Національної поліції, щоб поповнити ряди ГУНП в Чернівецькій області.

– Сьогодні ви стали однією поліцейською родиною. Ви взяли на себе відповідальність за охорону громадського порядку і захист територіальної цілісності України. Ми з вами боремся за незалежність і можливість вільно жити у вільній країні. Вірю, що кожен з вас з відповідальністю прийшов на нелегку службу і буде вірно служити українському народові. Слава Україні! – сказав начальник ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Віктор Нечитайло.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід