Анонси Новини Західної України

У Чернівцях проведуть вокальний конкурс на честь Квітки Цісик

У Чернівцях відбудеться міжнародний вокальний конкурс на честь американської співачки з українським корінням Квітки Цісик, інформує АСС.

За першість боротимуться учасники від 7 до 45 років На честь відомої американської співачки з українським корінням Квітки Цісик у Чернівцях відбудеться третій Міжнародний вокальний конкурс. Він пройде у будинку культури “Автограф” 13 та 14 грудня.

У конкурсі змагатимуться учасники віком від 7 до 45 років, поділені на 5 вікових категорій. Першість вони виборюватимуть у 5 номінаціях: народний вокал, естрадний, академічний, джазовий та вокально-інструментальний.

Довідка:

Квітка Цісик американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна та блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень. Пісня «Ти осяюєш моє життя» (You Light Up My Life), яку вона виконала для однойменного фільму, отримала 1978 року «Оскар» і «Золотий глобус» у категорії «Найкраща пісня до фільму», а також номінувалася на нагороду «Греммі» в категорії «Пісня року». Померла 1998-го у віці 44 роки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 3