У Чернівецькій ОВА презентували благодійний проєкт на підтримку онкохворих дітей

Опубліковано:

На Буковині під наглядом лікарів перебуває 170 дітей з онкогематологічною патологією. Хіміотерапію діти проходять у відділені онкогематології Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Часто їм доводиться фактично жити в лікарні місяцями. 

Маленькі пацієнти потребують не лише лікування, а й свого янгола-охоронця, який допоможе пройти всі складнощі боротьби з хворобою.

Усіх небайдужих закликають долучитися до благодійної армії янголів-охоронців, які допоможуть створити затишний лікувальний куточок, в якому навіть стіни допомагатимуть маленьким пацієнтам боротись з недугою 

«Мета проєкту – поширити знання щодо запобігання онкозахворюванням та облаштувати відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної за принципом «Лікарня дружня до дитини» або «Моя палата – моя фортеця. Часто ми звертаємо увагу на цю тему, коли хворіємо самі або наші родичі стають пацієнтами онкологів. Думаю, переказуючи кошти на благодійний проєкт, кожен не лише допоможе  онкохворим дітям, а й згадає про себе, про необхідність дбати про своє здоров’я», – каже перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» є єдиною лікарнею в Чернівецькій області, де надається допомога дітям всіх вікових груп з важкими онкологічними та гематологічними  захворюваннями. Сучасні підходи та стандарти лікування онкологічних і гематологічних захворювань потребують значних витрат. На даний час за кошти міжнародної благодійної організації Save the Children виконуються ремонтні роботи з облаштування приміщення відділення загальною площею 750 кв. м.

Створення єдиного сучасного доступного та інклюзивного онкогематологічного центру в Чернівецькій області з палатами інтенсивної терапії, поліхіміотерапії та операційною для малоінвазивних хірургічних втручань дасть змогу надавати спеціалізовану медичну допомогу дітям не лише Чернівецької області, сусідніх областей, та в перспективі, й прикордонних територій Румунії та Молдови в межах 100-150 км від кордонів; зменшити тягар фінансових витрат батьків, які змушені зараз лікувати дітей в інших закладах охорони здоров’я України або за її межами, запровадити нові методи лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями; обладнати палати для спільного перебування батьків та дитини; забезпечить належний рівень якості медичної допомоги дітям та достойні умови праці для співробітників лікарні.

У обласній дитячій клінічній лікарні триває ремонт першого поверху. З обласного бюджету на це виділено 13,5 мільйонів гривень. Проєктом передбачено і  облаштування укриття, яке відповідатиме законодавчим та безпековим нормам. 

«Плануємо залучити благодійні кошти, які в подальшому підуть на ремонт відділення онкогематології та облаштування ігрового простору в лікарні. Звичайно ж, і надалі працюватимемо з міжнародними партнерами, аби створювати відповідні умови  для лікування та перебування дітей у закладах охорони здоров’я», – зазначила Альона Атаманюк.

Долучилися до ініціативи студенти фахового політехнічного коледжу. Вони розробили власні дизайнерські  пропозиції організації лікарняного простору. Проєкт має свою сторінку у соцмережах, де можна дізнатися інформацію про  нього, рух коштів та реалізацію задумів: https://www.facebook.com/project.be.angel

Допомогти у реалізації ідеї  і стати янголом охоронцем може кожен, переказавши кошти:

ОКНП “Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарняˮ

Код ЄДРПОУ 43291042

для находжень у гривнях: UA253052990000026004011811696 в АТКБ “Приватбанкˮ, МФО 305299;

для надходжень у доларах США: UA563563340000026006302917161 в ЧФ АТ “Ощадбанкˮ, МФО 356334;

для надходжень у ЄВРО: UA613563340000026007301917161 в ЧФ АТ “Ощадбанкˮ, МФО 356334;

для находжень у гривнях: UA513563340000026005303917161 в ЧФ АТ “Ощадбанкˮ, МФО 356334.

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації 

Про Захід