Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 25 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 79 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 38 тисяч осіб. 25 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 41 тисяча осіб, 37 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 91 вантажівку з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 45 осіб – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 43 були затримані поза визначеними пунктами перетину.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 6 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід