Новини Західної України Останні новини

«Свято першого портфелика» традиційно відбулося у Франківську (Фото)

Цьогоріч його провели на відкритій літній сцені у міському парку. Необхідне шкільне приладдя отримали 70 дітей.

Шкільні ранці та канцтовари вручають дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям, батьки яких загинули в зоні ООС, а також дітям, батьки яких померли після повернення зі зони проведення антитерористичної операції.

Міський голова Руслан Марцінків наголошує, що початок навчального року – це відповідальний момент, а тому кожна дитинка заслуговує його зустріти у найкращому настрої та з усіма необхідними речами.

«Вже стало доброю традицією, коли служба у справах дітей організовує таке потрібне свято для наших школяриків. Цього року пандемія дещо внесла корективи у звичний ритм нашого життя. Але тішуся, що це свято вдалося організувати. Бо ситуації в житті бувають різні, але це не повинно ставати на заваді одним із основних прав – праві на навчанні. Тому така ініціатива хоч трохи, але допомагає діткам, які потребують підтримки, відчути той святковий настрій у передчутті першого дзвоника та отримати першочергові речі для школи. Сподіваюся, що це приладдя стане інструментом успішного старту у новому навчальному році», – розповів міський голова.

Начальниця служби у справах дітей Ірина Рохман пояснює, що попри назву, ранці з наборами вручають не лише першачкам.

«Такі портфелики, канцтовари та інше приладдя отримують школярі різних класів, залежно від категорії. Цього року набори отримали 40 учнів початкової школи (1-4 класи) – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування і діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. А ще 30 учнів (1-10 класи) – це   діти, батьки яких загинули в зоні ООС, а також діти, батьки яких померли після повернення зі зони проведення антитерористичної операції», – розповіла Ірина Рохман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =