Посадовця держустанови звинувачують у пов’язаному із корупцією адмінправопорушенні

Опубліковано:

У Закарпатському апеляційному суді підтверджено законність рішення Хустського районного суду щодо визнання винним посадовця Хустського районного територіального центру соціального обслуговування Хустської райдержадміністрації у вчиненні пов’язаного з корупцією правопорушення.

Як повідомлялося раніше, за дорученням Закарпатської обласної прокуратури прокурори Хустської окружної прокуратури забезпечили участь у судовому розгляді протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, зазначеною посадовою особою.

Встановлено, що впродовж майже двох років він підписував накази про встановлення надбавок та виплат премій працівникам центру, зокрема близькій особі – своїй дочці. Посадовець діяв усупереч вимогам ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та не повідомив свого безпосереднього керівника у встановленому порядку й визначені строки про наявний у нього реальний конфлікт інтересів.

Рішенням районного суду особу притягнули до адміністративної відповідальності за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП з накладенням штрафу у розмірі 5100 гривень. За участі прокурорів Закарпатської обласної прокуратури апеляційний суд переглянув законність та обґрунтованість такого рішення суду першої інстанції та залишив його без змін, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Про Захід