Новини Західної України

Популярна авіакомпанія запускає нові маршрути зі Львова та Києва

Як інформує avianews.com, SkyUp навесні відкриє шість нових маршрутів з Києва та Львова в міста Італії, які раніше обслуговував зупинив польоти лоу-кост Ernest Airlines.

Із 29 березня авіакомпанія запустить рейси Київ-Болонья, Київ-Рим і Київ-Бергамо. Вони буде виконуватися тричі на тиждень. Болонья і Рим – по вівторках, четвергах і неділях. Бергамо – по понеділках, середах і суботах.

Переліт в одну сторону по безбагажному тарифу коштує від 1530 грн за трьома напрямками.

У цей же день авіаперевізник запустить маршрут Львів-Рим, який також буде обслуговуватися три рази в тиждень по вівторках, четвергах і неділях. Мінімальна ціна авіаквитків – від 1390 грн в одну сторону.

30 березня SkyUp відкриє рейси зі Львова до Бергамо і Неаполь з частотою два рази на тиждень по понеділках і п’ятницях. Авіаквитки Львів-Бергамо коштують від 1390 грн в одну сторону, авіаквитки Львів-Неаполь – від 1150 грн в одну сторону.

Також SkyUp почне польоти в Ламеція-Терме з Києва з 30 травня (середа, субота), Харкова – з 1 червня (понеділок) і Одеси – з 3 червня (середа).

Квитки з Києва та Одеси коштують від 2080 грн в одну сторону, з Харкова – від 2430 грн в одну сторону.

Згідно з новими правилами, які вступають в силу з 16 січня 2020 року, безбагажний тариф SkyUp дозволяє брати на борт основний предмет з вагою до 7 кг і габаритами до 55х40х20 см і дамську або чоловічу сумку, в ролі яких може бути сумка для ноутбука або невеликий рюкзак, з габаритами до 35х20х10 см і вагою до 3 кг.

Продаж квитків на нові рейси SkyUp з України в Італію відкрита на сайті авіакомпанії, а також в агентствах. Знайти перельоти можна також за допомогою пошукової системи skyscanner.

Ernest Airlines припинив польоти 11 січня 2020 року через через рішення італійських авіавлади ENAC про призупинення ліцензії лоу-коста. Авіакомпанія літала зі Львова в Бергамо, Рим, Неаполь, Венецію, з Києва в Бергамо, Болонью, Рим, Неаполь, Мілан, Геную, з Одеси в Рим, з Харкова в Мілан і Рим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 1 =