Новини Західної України

Поліцейські перевірили повідомлення про незаконну передвиборчу агітацію в навчальних закладах Чернівців

До Чернівецького відділу поліції надійшло повідомлення про розміщення агітаційних матеріалів кандидатки на посаду Чернівецького міського голови в одному з коледжів міста.

Щоб встановити всі обставини події за адресою, вказаною заявником, виїхала слідчо-оперативна група Чернівецького відділу поліції.

Поліцейські встановили, що агітаційний плакат розмістив 44-річний співробітник навчального закладу. На правопорушника правоохоронці склали адміністративний протокол за ознаками статті 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інше повідомлення про ймовірне порушення виборчого законодавства перевірили інспектори ювенальної превенції. За словами заявника, в одному із дошкільних навчальних закладів Чернівців вихователі клали в рюкзаки вихованців агітаційні матеріали. Правоохоронці опитали батьків та працівників закладу, а також поспілкувалися з дітьми. За результатами проведеної роботи поліцейські встановили, що інформація не відповідає дійсності.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 5 =