Поблизу Ужгорода затримали нелегальних мігрантів

Опубліковано:

Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону затримали поблизу села Оноківці Ужгородського району трьох невідомих, що намагалися незаконним шляхом дістатися сусідньої Словаччини.

Про появу чужинців біля держрубежуправоохоронців сповістив сигналізаційний комплекс. В район спрацювання одразу вислали додаткові прикордонні наряди. 

У ході пошукових заходів прикордонники вивили у лісі іноземця, який подолав загороджувальний паркан і рухався в бік кордону. Затримавши невідомого, правоохоронці продовжили перевірку місцевості і за декілька хвилин виявили ще одного іноземця. Він не виконав законну вимогу правоохоронців зупинитися, тож останнім довелося здійснити попереджувальний постріл вгору.

Третього з правопорушників затримала група реагування, яку вислали на допомогу прикордонному патрулю. Його зупинили за 400 метрів до держрубежу.

Усі затримані не мали при собі документів. Вониназвалися громадянами Індії. У ході опитування іноземці визнали намір незаконно перетнути кордон, аби потрапити до ЄС у пошуках кращих умов життя.

Правопорушників доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення особи іноземців їхпритягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Окрім того, у діях іноземця, який не виконував законні вимоги прикордонного наряду, вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозівійськовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону».Подальшу долю правопорушників вирішить суд.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Про Захід