Закарпатські новини Останні новини Соціум

Науковці УжНУ презентували кафедральну монографію (Фото)

Знакова для Ужгорода будівля XVII століття – Вілла П. Атмосфера  історизму та ексклюзивності. Незвичний формат презентації солідного наукового видання. 20 листопада 2020 р. науковці кафедри міжнародної політики УжНУ представили колективну монографію: «Україна в системі європейської політичної інтеграції: політичний, правовий, економічний, безпековий, соціальний та релігійний аспекти». Завершено чотирьохрічне комплексне дослідження різноманітних аспектів співпраці України та ЄС.

«Представлена увазі читача книга є колективною працею науковців кафедри міжнародної політики УжНУ. Вона творилася в Ужгороді – місті з тисячолітньою історією співіснування у рамках багатьох європейських держав; місті, пропитаному духом Європи; місті, де кожен його мешканець є носієм гену західної європейської культурної цивілізації; місті, що є столицею унікального регіону, який межує з чотирма державами ЄС, а з робочих приміщень кафедри можна спостерігати за тим, як вирує життя у сусідній Словаччині та Угорщині.

Монографія спробувала поєднати результати досліджень і погляди колективу, в якому кожен його учасник є особистістю – зі своєю філософією, розумінням життя і інтересами. Вона розглядає політичні, правові, соціальні, релігійні, економічні та безпекові аспекти євроінтеграції. За структурою більше схожа на збірник есе, поєднаних загальною тематикою. Вважаємо, що це видання покликане розширити панораму знань про європейське життя, розкриваючи його окремі сегменти» –  зауважив Ален Панов, завідувач кафедрою, керівник авторського колективу.

Серед авторів видання Микола Палінчак, Кірілл Нечипорук, Людмила Казакова, Рената Манайло-Приходько, Вікторія Бокоч, Володимир Панова, Віталій Савки, Діана Стеблак, Альона Слободянюк, Павло Яцина, Мирослав Лешанич, Вікторія Машкара-Чокнадій.

Згадану книгу можна завантажити за посиланням ТУТ.                  .

Видання побачило світ та стало доступним громадськості за підтримки Ордену Марії Терезії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 46 = 55