Закарпатські новини Здоров'я Останні новини

Надзвичайна протиепізоотична комісія створена у Мукачеві

Комісію створили з метою забезпечення на території Мукачівської міської територіальної громади оперативного контролю, керівництва і координації діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ та громадян щодо запобігання спалахам особливо небезпечних хвороб, що входять до списку Міжнародного епізоотичного бюро і масовим отруєнням тварин та їх ліквідації.

Комісія здійснюватиме контроль за проведенням заходів щодо профілактики заразних хвороб тварин (ящур, чума, сибірка, сказ, лейкоз та інші), хвороб спільних для людей і тварин та масових отруєнь тварин. Також, проводитиме протиепізоотичні заходи з метою недопущення занесення на територію громади збудників інфекційних захворювань тварин з інших держав та регіонів України. Окрім того, здійснюватиме контроль за додержанням юридичними та фізичними особами ветеринарно-санітарних вимог, спрямованих на захист людей і довкілля та надаватиме практичну допомогу підприємствам, установам, організаціям у здійсненні протиепізоотичних заходів.

Головою комісії призначено заступника Мукачівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Барчій Едуарда Васильовича.

До складу увійшли фахівці управлінь та відділів міської ради, директор ММКП «Центр контролю за тваринами», фахівці Держпродспоживслужби, начальник Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської територіальної громади», директор Мукачівської міськрайонної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», повідомляє Мукачівська міськрада.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =