На Закарпатті викрили схему продажу підроблених експрес-тестів на COVID-19 (Фото)

Опубліковано:

Закарпатські поліцейські в ході оперативних заходів припинили фальсифікацію ковідних документів на території міста Мукачево. 

Йдеться про факти незаконного продажу підроблених експрес-тестів з негативним результатом на COVID-19 на території Мукачівського автовокзалу. Клієнтами були пасажири міжобласного та міжнародного сполучення. Торгували підробленими довідками працівники цього ж вокзалу.

Відомо, що покупці не проходили жодного медобстеження, а отримували фальсифікований документ, і таким чином наражали оточуючих на небезпеку зараження, всього за 350 гривень. 

Працівники поліції застали порушників «на гарячому», безпосередньо під час продажу чергового підробленого документа. 

З місця події правоохоронці вилучили довідки з ознаками підробки, які досліджуватимуть експерти. Такі дії слідчі кваліфікували за ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України, тобто підроблення документів, печаток, штампів, бланків та їх збут. Окрім цього наразі правоохоронці встановлюють і осіб, які встигли придбати і скористатися підробкою, адже за такі дії також передбачена кримінальна відповідальність. Встановлюються і всі інші особи, причетні до згаданого злочину. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі. 

Відділ комунікації поліції Закарпастької області

Про Захід