Здоров'я Новини Західної України

На Волині санітарно-карантинні пункти пропуску діятимуть лише в Нововолинську та Старовижівщині

На Волині скоротили кількість санітарно-карантинних пунктів пропуску. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заслухавши попередньо інформацію про епідемічну ситуацію в області.

Зокрема, як поінформувала головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко, за результатами аналізу захворюваності за березень-квітень цього року на Волині намітилась тенденція до стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації.

Запроваджені карантинні та додаткові обмежувальні заходи дали позитивний результат та посприяли тому, що різкого спалаху захворюваності на COVID-19 на території області не спостерігається.

Однак, зафіксовані осередки підвищеної захворюваності на окремих територіях. Загострення епідемічної ситуації та найбільші темпи приросту кількості зафіксованих випадків відбулися у місті Нововолинську та Старовижівському районі. 31 % (85 осіб) від усієї кількості хворих на коронавірусну хворобу зареєстровано саме на цих адміністративних територіях.

Відтак, рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій кількість санітарно-карантинних пунктів пропуску на Волині значно зменшили та залишили діяти лише при в’їзді-виїзді на територію міста Нововолинська та Старовижівського району, інформує Волинська ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

71 − 70 =