На Ужгородщині сталася пожежа, у Львові залишили немовля у рушнику, а у Івано-Франківську буде фестиваль культур

Опубліковано:

19.07.2021 о 09:41 – пожежа в прибудові до житлового будинку (літня кухня та гараж) за адресою: Ужгородський район, Сюртівська ТГ, с. Ратівці, вул. Ракоці. Пожежею знищено крівлю та перекриття прибудови на площі 200 м2 і наявне там майно. Пошкоджено два вантажні автомобіля. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучались три одиниці техніки від 3-ї (м. Ужгород) та 6-ї (м. Чоп) державних пожежно-рятувальних частин та добровольці с. В.Геївці.

Сьогодні вночі о 03.30 год до пологового відділення на вул. Рапопорта підкинули новонароджену дівчинку. Зараз стан немовляти задовільний. Про це повідомили у 3-тій міській клінічній лікарні.

Як розповіли у лікарні, дівчинку підкинули до воріт в’їзду у пологове відділення. Охоронець, почувши плач, побачив дитину і одразу приніс її у приймальне відділення пологового. Сторонніх осіб поруч не виявили. Дівчинка була загорнута в рушник.

Під час огляду медики встановили, що дівчинка – новонароджена, оскільки ще кровоточила пуповина, температура її тіла на той час була 33°, тобто вона була переохолоджена. Лікарі провели всі необхідні реанімаційні заходи та взяли всі аналізи.

Про цей факт одразу повідомили поліцію, на місці події складено відповідний акт про покинення дитини.

 Зараз стан дівчинки задовільний, фізично вона здорова (її вага 3050 грам, довжина 53 см) та перебуває під наглядом неонатологів пологового відділення 3-ї міської клінічної лікарні.

Щорічний фестиваль культур “Global Village” відбудеться цього тижня в Івано-Франківську.

Організаторами заходу стали Локальний комітет молодіжної організації AIESEC та Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту, фестиваль відбуватиметься 24 липня о 16.30 годині у Міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

В рамках заходу його організатори запланували низку заходів, які включають спілкування з активною молоддю з інших країн; дослідження різноманітних культур; • колоритну музика та яскраві виступи; дегустацію традиційної їжі з різних куточків світу; веселі майстер-класи. Крім того, організатори обіцяють можливість для кожного охочого можливість знайти на фестивалі стажування своєї мрії і для всіх учасників – отримати незабутні емоції та враження, «які зігріватимуть навіть тоді, коли літо зайде за горизонт».

Про Захід