На потреби тероборони та військових формувань Закарпаття виділили понад 100 млн грн

Опубліковано:

Про це під час першого пленарного засідання VІІІ сесії Закарпатської облради повідомив директор департаменту фінансів Закарпатської облдержадміністрації Петро Лазар, звітуючи про освоєння коштів обласного бюджету з березня по жовтень поточного року.

Зокрема — 82 мільйони витрачено на тероборону та понад 21 мільйон — на підтримку військових формувань.

Він, також розповів, що цьогоріч до бюджетів різних рівнів надійшло понад 1 мільярд 700 тис грн. вдасться зекономити 40-50 мільйонів для потреб резервного фонду області. Разом з тим, керівник фінансового департаменту інформував про перевиконання бюджету на 60 мільйонів гривень та розповів, що 10 мільйонів гривень з обласного бюджету заплановано виділити на закупівлю зимової форми для ТРО та інших військових формувань у краї. Це — дольова фінансова участь області у цій потребі, загальна вартість якої складає 50 мільйонів. Решту грошей виділять територіальні громади Закарпаття.

Заплановано також виділити 30 мільйонів гривень на завершення проекту з побудови у Нижній Апші туберкульозної лікарні на 100 ліжок у межах проєкту «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі». Бюджет проекту – 6,4 млн євро. Область бере участь у співфінансуванні робіт та закупівлі обладнання.

Значну частина коштів обласного бюджету також скеровано на ремонт приміщень для ВПО, яких планується відселити з навчальних та комунальних закладів області. Мова йде про окремі комунальні об’єкти у Кам’янському, Середньому, Ясінях, Кушниці, Синевирі, Тересві та Горінчові.

Також область разом з районом та територіальною громадою візьме дольову участь у погашенні заборгованості працівникам Великоберезнянського районного територіального центру соціального обслуговування.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід