На Перечинщині підрядники «відмили» на будівництві понад 1 мільйон гривень

Опубліковано:

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Закарпатській області опрацьовано надані слідчим управлінням ГУ НП в Закарпатській області матеріали кримінального провадження стосовно фінансово-господарської діяльності ПП «Б». Встановлено, що службові особи суб’єкта господарювання незаконно заволоділи бюджетними коштами під час виконання в 2019 році підрядних будівельних робіт в Перечинському районі.

Так, службові особи ПП «Б» відображали у звітних документах нереальні операції з придбання товарно-матеріальних цінностей, в результаті яких штучно сформували витрати в сумі 1 010 743,98 гривень та отримали грошові кошти через банк для оформлення цих операцій по фіскальних чеках РРО. Вказані грошові кошти в подальшому використовувались не за призначенням, а переводились у готівку для власної вигоди службових осіб ПП «Б».

За даними матеріалами слідчим управлінням ГУ НП в Закарпатській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.209 КК України, ДПС у Закарпатській області.

Про Захід