Закарпатські новини Останні новини Соціум

На Красії домовлялися про безпечний відпочинок місцевих та туристів (Фото)

Вчора, 1 лютого, на території гірськолижного комплексу “Красія” відбулося засідання з питань співробітництва і туризму, ініційоване комісією з питань туризму Закарпатської обласної ради, повідомляє патрульна поліція Закарпатської області.

Окрім представників управління патрульної поліції в Закарпатській області, присутніми були депутати Закарпатської обласної ради, керівництво гірськолижного комплексу, мешканці Костринської ОТГ, представники ДСНС та Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, експерти з туризму та представники громади.

На засіданні підняли багато важливих питання, особливу увагу звернули на охорону публічного порядку та безпеки і питання транскордонного співробітництва. Також загострили розмову на спільній меті засідання — визначити завдання та цілі для безпечного та безперешкодного відпочинку на Красії як місцевих жителів, так і приїжджаючих туристів.

Під час робочої зустрічі обговорювалися проблемні питання функціонування гірськолижного курорту «Красія» та перспективний план розвитку цього об’єкту

На першому місці залишається безпека туристів. Також, негайного вирішення потребує покращення інфраструктурної складової, зокрема вирішення проблеми утилізації сміття та облаштування додаткових місць для паркування автотранспорту відпочиваючих.

Також обговорили план підготовки курорту до літнього туристичного сезону. Пріоритетними визначені наступні питання: проведення маркування та знакування туристичних стежок, здійснення заходів щодо безпеки туристів на гірськолижному комплексі «Красія» як у літній, так і зимовий періоди, повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + = 27