На кордоні з Румунією плани контрабандиста зруйнував службовий пес (Фото)

Опубліковано:

Це сталося у четвер (29.10.2020) на українсько-румунському кордоні. Вирушаючи з України до Франції у приватних справах через митний пост «Дякове», наш співвітчизник вдавав законослухняного громадянина, який нічого прихованого через кордон не переміщує на мікроавтобусі марки «Мерседес-Бенц».

Однак результат поглибленого огляду транспортного засобу із залученням кінологічної команди Закарпатської митниці Держмитслужби показав факт приховування від митного контролю тютюнових виробів. А виявив правопорушення чотирилапий помічник на ім’я Лакі, блискавично винюхавши у мікроавтобусі сигаретний тайник. Кмітливий водій заздалегідь приховав у днищі автомобіля 360 пачок сигарет з акцизною маркою України.

«Озброївшись» викруткою, ліхтариком та ендоскопом, митники демонтували спеціально виготовлений тайник. Відтак, задокументували в діях українця порушення митних правил за ознаками статті 483 Митного кодексу України.

Виявлені тютюнові вироби, вартістю понад 20 тис грн, та мікроавтобус, орієнтовною вартістю майже 200 тис грн, що використовувався для переміщення прихованого від митного контролю товару у спеціально виготовленому сховищі, вилучено до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Про Захід