Новини Західної України

На Буковині триває набір на строкову військову службу

Цього року призовна кампанія є нетиповою через епідемію коронавірусу. Як зазначив заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації, голова обласної призовної комісії Олексій Бойко, місцева влада та військовий комісаріат вживають усіх заходів, аби провести її з дотриманням протиепідемічних вимог та не допустити поширення COVID-19 у лави Збройних сил України.

Із Чернівецької області буде призвано 455 юнаків, із них 210 поповнять лави Збройних сил. 115 хлопців служитимуть у підрозділах Національної гвардії, 110 – у Державній прикордонній службі та 20 – у Державній спеціальній службі транспорту.

Членів призовних комісій, медичний персонал та призовників забезпечено засобами індивідуального захисту. Організована спеціальна обробка території та приміщень дезінфекційними засобами, проводиться температурний скринінг.

Чернівецька ОДА спільно з обласним військовим комісаріатом забезпечили доправлення призовників як до районних комісій, так і до обласного збірного пункту. Окрім цього, всіх майбутніх військовослужбовців безкоштовно обстежують на наявність COVID -19.

Відправки призовників до місць служби розпочалися 15 червня і триватимуть до кінця липня. Продовжиться цьогорічний весняний призов до 31 липня, адже його терміни змістилися через карантин.

Чернівецька облдержадміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + = 13