На Буковині неповнолітні скоїли дві ДТП

Опубліковано:

Від початку року на Буковині трапилось 125 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими. З них 2 аварії в яких за кермом були неповнолітні. 

Поліцейські нагадують, право керувати автомобілями чи квадроциклами отримують повнолітні особи, які пройшли відповідне навчання та одержали водійське посвідчення відповідної категорії.

Що стосується керування мотоциклом, мопедом чи скутером, то можна лише з 16-річного віку і також після завершення навчання у відповідному закладі.

Для того, щоб отримати посвідчення водія, необхідно пройти курси в автошколі, а після цього – успішно скласти іспити на знання Правил дорожнього руху та практичний залік з водіння.

Окрім цього, звертаємо вашу увагу, що мотоцикл чи мопед повинен обов’язково бути зареєстрованим та мати номерний знак.

За невиконання вищезазначених вимог: відсутності посвідчення водія з відповідною категорією, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та державного номерного знаку, передбачена адміністративна відповідальність.

Також неприпустимо коли неповнолітні сідають за кермо автомобілів, а батьки не заперечують .

Співробітники поліції Буковини звертаються до батьків неповнолітніх: перш ніж купувати дітям двоколісні транспортні засоби чи дозволяти їм керування авто, добре подумайте про можливі наслідки!

Бережіть себе!

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід