МОЗ про коронавірус в Україні: онлайн-брифінг Віктора Ляшка (Наживо)

Опубліковано:

Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я України проводить онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Посадовець пояснив, що штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації дозволить зібрати всю важливу інформацію про поширення коронавірусної хвороби COVID-19, оперативно приймати рішення та реагувати на загрози, які створює епідемія. Штаб працюватиме цілодобово.

“До роботи штабу та вирішення питань я буду залучати всі наявні державні ресурси та структури, щоб не допустити масштабного поширення коронавірусної хвороби та ліквідувати всі наслідки. В умовах надзвичайної ситуації нам критично важливо, щоб уся інформація була зібрана в одному місці, рішення приймались оперативно та одразу реалізовувались. Уряд оперативно реагує на зміну ситуації з коронавірусною інфекцією в Україні та світі й вживає всіх необхідних заходів”, – зазначив Керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня, заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар України Виктор Ляшко.

Про Захід