Мінветеранів впроваджує проєкт Паспорт громади доступної для ветеранів війни

Опубліковано:

Міністерство у справах ветеранів України розпочинає реалізацію проєкту, спрямованого на впровадження ветеранської політики в громадах.

Напередодні відбулася вже його публічна презентація.
Нагадаємо, Паспорт громади доступної для ветеранів війни – стратегічний проєкт Мінстерства, що створить умови для реалізації ветеранських політик у громадах через єдині підходи, зрозумілі для одержувачів послуг та простих в реалізації для громад.

Ветерани та ветеранки після демобілізації повертаються в громаду, а їхні родини та сім’ї загиблих Захисників та Захисниць України постійно знаходяться в громадах. Так, існує необхідність перегляду підходів щодо реалізації політики в громадах та створення доступної та безбарʼєрної громади для ветерана. Ветеранська політика формується на загальнодержавному рівні та передбачає систему соціальних гарантій, що реалізують органи державної влади і лише частково та за згодою реалізація здійснюється в громадах», – сказав в.о. міністра ветеранів Олександр Порхун.

Участь у заході взяла заступниця директорки Департаменту соціальної політики – начальниця управління у справах ветеранів Марина Корольова. Вона ознайомила присутніх із запитами, з якими звертаються на Рівненщині ветерани та члени їхніх родин. Також презентувала проєкти, які були створені на цих «дороговказах».

Як додали в Мінветі, Паспорт громади доступної для ветеранів війни – це цілісна структура, у якій є перелік критеріїв, починаючи від інклюзивності і завершуючи вшануванням пам’яті. Також зазначили, що саме від цих показників і потреб буде залежати надання субвенцій.

Рівненська ОВА

Про Захід