Здоров'я Останні новини

Максим Степанов розпочав особисто інспектувати COVID-лікарні України

Про це інформує МОЗ України.

Сьогодні міністр охорони здоров’я відвідав столичну клінічну лікарню №4, яка надає медичну допомогу людям, хворим на COVID-19, і поспілкувався з лікарями та пацієнтами. Про це Максим Степанов розказав під час щоденного брифінгу.

“Завдання МОЗ – шукати рішення проблем, яких наразі в медичній системі ще чимало. Якщо лікарі не будуть говорити про ці проблеми, то й рішення знайти буде набагато складніше. Тому я завжди відкритий до діалогу. Мені важливо розуміти, що турбує медичних працівників, особливо зараз, під час пандемії COVID-19. Я постійно відвідую лікарні по всій країні і закликаю лікарів відкрито говорити про проблеми”, – наголосив очільник МОЗ Максим Степанов.

Міністр відвідав пацієнтів з COVID-19, поспілкувався з ними про рівень надання медичної допомоги та перебіг лікування.

Наразі у київській міській клінічній лікарні №4 – близько 700 працівників, які щороку надають допомогу більш ніж 20 тисячам пацієнтам. У зв’язку з початком пандемії COVID-19 ліжка соматичних відділень були перепрофільовані в інфекційні. Зараз у лікарні розгорнуто 375 ліжок інфекційного шпиталю з 20 ліжками інтенсивної терапії для інфекційних хворих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

67 − = 61