Здоров'я

Як зробити чорну каву корисною для здоров’я

Полюбляти каву й піклуватися про себе – речі, що не суперечать одне одному. Якщо ти дбайливо ставишся до свого здоров’я, тоді читай поради, що нижче. Здоровий спосіб життя має і повинен бути смачним.

Вода – усьому голова. Основна рекомендація для кавоманів – склянка води перед чашкою кави. Навіть якщо не хочеш пити, намагайся дотримуватися цього правила. Думки вчених розбігаються щодо зневоднення організму через каву. Та у всякому разі вода, з якої ми складаємося на ~70%, не буде зайвою. Чашка кави не має замінювати склянку води. І випиваючи друге перед першим ти зробиш внесок у міцне здоров’я та відмінне самопочуття.

Геть цукор! Порада для тих, хто вже точно вирішив позбутися цього продукту зі свого раціону, але не знає, як це зробити. Необхідно лише зупинитися й не сипати солодкі крихточки до чашки, де не обов’язково повинна бути кава, а чай компот тощо. Щодо улюбленого напою, його смак, аромат та інші нюанси розкриваються повністю саме без підсолоджувачів. Тому бери себе в руки й пий чорну каву. Отримаєш величезний плюс для здоров’я та фігури.

Міф про корисні підсолоджувачі. Дійсно, попервах вони допомагають забути про цукор, потрохи долаючи залежність від нього. Та, кажучи про альтернативні замінювачі цукру, означення “корисні” вживати не доречно. Як правило, ці добавки не калорійні, та це ще не робить їх вітамінами. Усі традиційні цукрозамінювачі: сукралози, сорбіти тощо – шкодять, утворюючи канцерогени при нагріванні. Далі, гадаємо, не варто пояснювати? Хочеш солодку чорну каву? Використай агавовий сироп чи аналогічну добавку з топінамбура. Смак є, шкоди немає.

Готуйся до експериментів! Настав час рослинного молока. Тваринне молоко, про чудодійну силу якого ми всі чули з дитинства, насправді не таке корисне, як нам казали – існує безліч дослідів на цю тему. Корів годують гормонами, після чого якість молока помітно знижується. Від нього вповільнюється травлення та спостерігаються інші побічні ефекти. Тому – дорогу рослинному молоку, корисному та з приємним вершковим смаком. До кави воно чудово підходить, до того ж купити його чи замовити в кафе можна без проблем.

Спеції для виняткового смаку та аромату. Не лише ж до м’яса, салатів та інших страв їх додавати. Чорна кава від поєднання з корицею, імбиром, кардамоном та ваніллю тільки виграє. А організм тобі подякує, коли помітиш, як покращилося травлення, піднісся настрій, додалося енергії.

Якщо тобі здалося, що в цій статті лише обмеження, не поспішай відмовлятися від порад. Спробуй дотримуватися їх кілька днів, тиждень, місяць, міксуй рекомендації, експериментуй і відслідковуй реакції організму. Ми впевнені, що ти швидко зробиш багато приємних відкриттів та позбавишся застарілих проблем зі здоров’ям. Ділися з нами своїм досвідом і пий каву з задоволенням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

42 − 35 =