Як безпечно провести новорічну вечірку

Опубліковано:

Ми всі завжди чекаємо на новорічно-різдвяні свята, адже це час зустрічей із друзями, близькими й рідними. Особливо це актуально в часи пандемії COVID-19, коли ми обмежили контакти й довго могли залишатися в ізоляції.

Та все ж, небезпека не минула. І найкращий спосіб провести зимові вихідні — це залишитися вдома в тісному родинному колі.

Якщо ви все ж вирішили організувати вечірку, дотримуйтеся простих порад, аби зменшити ризики поширення вірусу:
– Обмежте кількість гостей, щоби створити можливості для фізичної дистанції. Не соромтеся дізнатися їхній вакцинальний статус, адже ідеться про ваше здоров’я.
– За можливості святкуйте на відкритому повітрі. Якщо ж вечірка відбуватиметься в приміщенні, не забувайте регулярно провітрювати.
– Просіть гостей носити маски, за винятком прийомів їжі й пиття. Слідкуйте, щоби маска закривала й ніс і рот. Спонукайте гостей мати запасні маски, або ж самі придбайте, аби за потреби дати їх гостям.
– Подбайте, щоби гості дотримувалися базових гігієнічних умов — покажіть де ванна, забезпечте достатню кількість мила й одноразових рушників, або дезинфікуючих засобів.
– Дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаються, і будь-які предмети спільного користування.

Якщо почуваєтеся зле — змініть плани. Це нормально, якщо ви скасуєте або перенесете вечірку.
Чим більше профілактичних заходів ви вживатимете, тим безпечнішою буде ваша вечірка. Свята важливі, але ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких, особливо найбільш вразливих, має бути на першому місці.

Закарпатська Ендоклініка

Про Захід