Новини Західної України Останні новини

Франківськ долучився до #StartBusinessChallenge

Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження Франківсько повідомляє, що завдяки співпраці ГО «Офіс ефективного регулювання BRDO» та Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження 287 тис. жителів Івано-Франківської міської територіальної громади зможуть використовувати зручні покрокові інструкції з відкриття бізнесу, повідомляє Івано-Франківська міськрада.

Необхідно лише відповісти на декілька простих запитань — і платформа видасть детальну персоналізовану інструкцію зі списком процедур, які необхідно пройти, а також список документів, які необхідно зібрати, щоб розпочати офіційну діяльність.

На першому етапі Івано-Франківськ локалізував 74 кейси, серед яких коворкінг, магазин, фітнес-центр та школа програмування.
Усього на платформі #StartBusinessChallenge доступно 127 покрокових інструкцій з відкриття бізнесу, які згруповані у 14 кластерах. Також передбачено 55 кейси із актуальними рекомендаціями щодо роботи бізнесу в умовах карантину — там зібрані обов’язкові карантинні вимоги Кабінету Міністрів, а також рекомендації ВООЗ та інших міжнародних організацій.

Що таке #StartBusinessChallenge?
Це державний інфо-сервіс, який безкоштовно надає повну й актуальну інформацію про те, як крок за кроком легально відкрити власну справу. Платформа інтегрована до державної онлайн-платформи Дія.Бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 74 = 82