Для учнів Львівщини закуплять «Школярики»

Опубліковано:

До 24 лютого шкільний автопарк Львівської області налічував 410 автобусів. Однак близько 100 «Школяриків» вилучили на потреби військових, ще майже у сотні завершується термін експлуатації.

Станом на сьогодні на Львівщині є потреба у закупівлі 174 шкільних автобусів, зокрема 11 спеціалізованих – для дітей з особливими освітніми потребами.

Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, закупити шкільні автобуси вдасться завдяки тому, що пропозицію Львівської ОВА розглянув Кабінет Міністрів України і вніс змін до постанови №590.

До слова, Львівська область наразі єдина в Україні, яка планує централізовано закупити шкільні автобуси за власні кошти. З обласного бюджету на це уже виділили 55,7 мільйонів гривень.

Зазначимо, обласна адміністрація готова профінансувати до 50% від загальної вартості автобусів. Наразі понад 60 територіальних громад Львівщини, які готові надати співфінансування, звернулись у Львівську ОВА щодо потреби у шкільних автобусах.

До кінця тижня Львівська ОВА очікуватиме на інформацію від громад про кількість «Школяриків» та їхні потреби у співфінансуванні. Від цього залежатиме сума наступного траншу з обласного бюджету.

Львівська ОВА

Про Захід