За порушення правил водії на Рівненщині платитимуть картками

Опубліковано:





Віднедавна рівненські водії, які порушили правила дорожнього руху і їм виписали штраф, можуть внести кошти через термінал у будь-якому відділенні ДАІ з допомогою платіжної картки.

Одна з банківських установ передала на ці потреби обласному ДАІ 19 мобільних терміналів, повідомляє “Все”. Досі в інспекторів було лише два таких пристрої.

Правоохоронці зауважують, що користуватися терміналом дуже просто і безпечно. Оплатити ж можна лише штрафи які можуть накладати працівники Державтоінспекції.


Про Захід