За прихисток для нелегалів буковинець викладе п’ять тисяч

Опубліковано:





У Чернівецькій області правоохоронці виявили двох громадян Республіки Гана, які нелегально перебували в Україні і уникали виїзду.

Відносно нелегалів склали адмінпротоколи, які передбачають сплату штрафу і примусову депортацію за межі країни, повідомляє “Буковинська правда”.

А громадянин України, який дав прихисток африканцям, тепер сплатить за свою “благодійність” штраф у розмірі понад 5 тис. грн.


Про Захід