Біометричні паспорти стануть доступнішими

Опубліковано:

 Міграційники збільшили кількість відповідних робочих місць до 10

Кількість робочих місць, де здійснюється оформлення біометричних паспортів, зросла: десять територіальних підрозділів ГУ ДМС уже отримали так звані робочі станції для зняття біометричних даних людини. Обладнання змонтоване, працівники міграційної служби пройшли навчання, повідомляють у ГУ ДМС України в Закарпатській області.

Цього тижня територіальні підрозділи працюють у тестовому порядку, і вже найближчим часом прийом громадян здійснюватиметься в штатному режимі. Як підкреслив начальник ГУ ДМС України в Закарпатській області Ігор Михайлишин, працівники міграційної служби роблять усе можливе, аби задовольнити попит закарпатців на біометричні документи. Він нагадав: для того, щоб оформити закордонний паспорт нового зразка, необхідно звернутися до підрозділу міграційної служби. Для подачі документів на закордонний паспорт потрібно взяти паспорт громадянина України та, у випадку, якщо паспорт для виїзду за кордон раніше не оформлявся, довідку про присвоєння коду платника податків.

У ДМСУ також нагадали, що документи, видані до 1 січня 2015 року, залишаться чинними до закінчення строку дії, зазначеного в документі. З ними можна буде й надалі виїжджати за кордон та отримувати візи. Обміняти його на біометричний паспорт – це право, але не обов'язок людини.

Закарпатська правда


Про Захід