Двомісячник благоустрою пройде у Тернополі 1 березня по 1 травня.
За цей час у місті планують навести лад у прибудинкових територіях, дворах, будинках, відремонтувати і пофарбувати дитячі і спортмайданчики, встановити нові пісочниці і лавки для відпочинку, сміттєві баки, повідомляє “Лайк”.
Також заплановано фарбування огорож і приберання території навчальних закладів, впорядкування кладовищ, меморіальних комплексів і зелених зон, висадку нових дерев.
Міська влада закликала городян долучитися до проведення загальноміських толок, звернувши увагу також на прибирання підвалів, які можуть стати в нагоді при небезпеці.
