Калушанин повернувся з Америки з “бронзою”

Опубліковано:

Калушанин Андрій Квятковський посів третє місце на престижному міжнародному турнірі з греко-римської, вільної та жіночої боротьби пам'яті трагічно загиблого олімпійського чемпіона Девіда Шульца.

Змагання проходили з 28 по 31 січня в американському місті Колорадо-Спрінґс. Для борців меморіал Dave Schultz був у поточному році першим із подібних престижних турнірів, що входять до календаря FILA, інформує sport.if.ua.

У змаганнях з вільної боротьби, де змагався Квятковський, крім американців, брали участь спортсмени з Росії, Японії, Болгарії, Індії та інших країн світу. Калушанин, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Квятковський став бронзовим призером меморіалу Dave Schultz-2015 у ваговій категорії до 66 кг, поступившись тільки господарям турніру Джордану Оліверу та Рісу Хемфрі. Бронзу прикарпатець розділив з іншим американцем Зайном Ретерфордом.