Гібридна Toyota Camry: офіційний дилер продемонстрував новинку (Відео)

Опубліковано:

Офіційний дилер Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор” вперше продемонстрував гібридну версію легендарного седану Toyota Camry. Оновлення даної моделі вперше представлено на території України. Це авто  вже завоювало прихильність автолюбителів. Розробники гібридної версії подбали аби вона була ще кращою, стильнішою і економнішою.

Валерій  ОНУФЕР, консультант з продажу автомобілів Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор”

У нас є гамма двигунів: Перше – це бензиновий двигун 2,5 у чотирьох комплектаціях: “Комфорт”, “Елеганс”, “Престиж” та “Преміум”. Вона агрегатується 6-ти ступеневою коробкою передач. Плюс до того ще є гібридна версія машини із таким же ж об’ємом двигуна, але вона набагато сильніша. Там є 218 кінських сил, у простій версії 180 кінських сил. І споживає вона близько 5 літрів по місту. Бензинова версія споживає 11,5 літрів по місту, тому Гібрид буде набагато економніший та цікавіший у керуванні і взагалі в тому, як вона тримає дорогу.

Гібридна версія Toyota Cеmry побудована на платформі Toyota New Global Architecture (TNGA), що дозволило зміцнити кузов і знизити центр тяжіння. Завдяки цьому авто має досконале керування, що забезпечує стабільніше проходження траєкторії поворотів.

Валерій  ОНУФЕР, консультант з продажу автомобілів Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор”

На відміну від простої версії “Преміум” гібрид має більше парктроніків, є проекційний дисплей – те, чого ніколи не було на цьому автомобілі. До того всього в нас є електрорегулювання положення сидінь і бездротова зарядка смартфону по протоколу QI.

Нова Toyota Camry Hibrid доступна з комплексом системи безпеки Toyota Safety Sense, яка забезпечує утримання авто в смузі, зчитування дорожніх знаків, вона розпізнає пішоходів і має систему екстреного гальмування. Якщо машина попереду різко загальмує, Toyota Camry зреагує і теж екстрено заповільниться. Це дозволить убезпечити водія та пасажирів від аварійних ситуацій. Також в Toyota Camry Hybrid є версія активного круїз-контролю.

Функція активного круїз контролю. Чому він активний? Коли ви його активуєте – задаєте потрібну швидкість. Наприклад ми їдемо по трасі і встановлюємо швидкість 100 кілометрів за годину. Встановлюємо, забираємо ногу з гальм і наша машина автоматично набирає цю швидкість. Ось – сто.

Ще однією складовою системи TSS є контроль сліпих зон Blind Spot Monitor (BSM), що допомагає вчасно і безпечно змінити смугу руху.

Ми маємо і систему утримання в полосі. Система відслідковує полосу на дорозі камерами і якщо ви їдете без поворотника і не вмикаєте його, то він трохи буде нас підрулювати назад в полосу. Все авто знову у полосі. Тому так – це безпечно, класно і це дуже крута функція.

Ця функція особливо цінна для водіїв, які перебувають у тривалій поїздці і через втому можуть втратити пильність на дорозі. Авто у такий спосіб, забезпечить безпеку водія протягом всієї поїздки. Якщо той кілька разів поспіль виїде за межі своєї смуги розумна Camry запропонує зупинитися та випити кави.

До всіх переваг варто додати екологічність цієї моделі. Загалом Тойота була першопрохідцем, серед тих, хто почав випускати гібридні авто (ще в 1988 році це була Toyota Prius – від автора). Фахівці переконують Toyota Camry – це найм’якше авто в своєму класі. Переконатися в цьому і відчути всі переваги можна під час тест-драйву в дилерському центрі Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор” за адресою: м. Ужгород, вулиця Собранецька  124.

Контактний номер автосалону: 095 926 30 00

Офіційні сторінки Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор”:
www.toyota.uz.ua
@ToyotaUzh – Facebook
@toyota_karat_motor – Instagram
@Toyota Uzhgorod — YouTube

Про Захід