Берегівські вогнеборці не дали згоріти житловому будинку

Опубліковано:

10 грудня о 00:14 до служби порятунку “101” поступив виклик про пожежу, що виникла на території приватного дворогосподарства в місті Берегово. Осередком загорання стало підвальне приміщення житлового будинку на вулиці Гуняді. За словами 61-річного власника, напередодні ввечері у підвалі він запалив котел та пішов у будинок готуватися до сну. Але вночі чоловік прокинувся від їдкого запаху диму. Не на жарт занепокоївшись, він розбудив дружину, сина з невісткою та двох онуків. Усіх домочадців випровадив на свіже повітря, а сам поспішив у підвал гасити пожежу.

На жаль, усі спроби чоловіка не дали бажаних результатів. На щастя, професійні вогнеборці, яких викликали родичі, прибули вчасно. Через щільне задимлення та відсутність світла в підвальному приміщенні господар втратив орієнтир, отож рятувати його звідти довелось вже пожежникам. Не важко собі уявити, до яких наслідків могла призвести така “самостійність” людини.

Завдяки вправності пожежних 12-ї державної пожежно-рятувальної частини житловий будинок вдалось врятувати від вогняної стихії. О 00:36 пожежу було локалізовано, а о 02:31 повністю ліквідовано. Через щільний дим рятувальники працювали у апаратах захисту дихання та зору. Внаслідок загорання було знищено ліжко в підвалі, картонні коробки та речі домашнього вжитку. Причина та збитки, заподіяні стихією, встановлюються.


Про Захід