“Шахтар” знущається з “Говерли”

Опубліковано:

 “Гірники” підійшли до гри в чудовому ігровому тонусі, що відбилося як на результаті, так і на діях футболістів.

Після трьох поразок поспіль наша команда зробила, можна сказати, переможний прорив. І завершення першої частини сезону вийшло хорошим, на мажорній ноті. Важливо, щоб цей настрій знайшов своє продовження і в другій частині чемпіонату.

Від перших хвилин “Шахтар” упевнено взяв ініціативу в свої руки і забив два швидких м'ячі. Взагалі, в цей день у донеччан попереду виходило якщо не все, то майже все. Неабиякою мірою цьому сприяла хоч і морозна, але сонячна погода. І, звичайно ж, газон, наведений працівниками бази в належний стан.

Голи були оформлені “оранжево-чорними” на всі смаки. М'ячі влетіли у сітку і після багатоходових красивих комбінацій, і в завершенні флангових атак, і після розіграшу стандартів, ударів головою, ногою. Загалом, футбольним гурманам було чим поласувати. Що ж, тепер у команди відпустка, потім міжсезонна підготовка і боротьба за медалі, яка ще вся попереду.

Після переможного матчу ми поспілкувалися з капітаном “гірників” Сергієм Вакуленком.

– Сьогодні все виходило: і командні, і індивідуальні дії, і в обороні, і в атаці. Були бажання, самовіддача. Я б сказав, показали натхненний футбол. Хоча мороз був неслабкий. Після трьох поразок потрібно було обов'язково виграти, щоб у відпустку піти в піднесеному настрої. А в другому колі будемо виправляти становище.

“Шахтар” U-21 (Донецьк) – “Говерла” U-21 (Ужгород) – 8:1 (4:0)

Голи: 1:0 Борячук (10), 2:0 Загорулько (16), 3:0 Зубков (39), 4:0 Безбородько (40, пен.), 5:0 Борячук (57), 6:0 Борячук (60), 7:0 Безбородько (63), 8:0 Дуць (65), 8:1 Бако (89, пен.)

Попередження: Ількович (38), Хоменко (52), Кирюханцев (52), Вакуленко (54), Гончар (69)

Видалення: Хоменко (54, друге попередження)

“Шахтар”: Гриценко (Єфанов, 71), Кирюханцев (Безуглий, 71), Дуць, Вакуленко (к), Гончар, Танковський, Іванисеня (Коробенко, 71), Борячук (Меркушов, 71), Зубков (Русін, 71), Безбородько, Загорулько

Головний тренер: Мігель Кардосо

“Говерла”: Майборода (Пахомов, 46), Ряшко (Добровольський, 46), Ількович (к), Котьо, Лютенко, Левченко (Віщак, 46), Микитишин, Цебро, Хоменко, Тома (Ковчар, 56), Бако

Старший тренер: Олександр Когутич

Прес-служба ФК “Шахтар”


Про Захід